تبلیغات X


تبادل لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

vst فروش

vst خرید

وی اس تی

دانلود وی اس تی

vst دانلود

فروش وی اس تی

خرید وی اس تی

سایت آهنگسازی

آموزش خوانندگی

سایت خرید لباس

سایت فروش لباس

تیشرت

لباس

خرید تیشرت

فروش تیشرت

خرید لباس

لباس فروشی

وی اس تی

دانلود وی اس تی

دانلود vst

فروش وی اس تی

خرید وی اس تی

وی اس تی

خرید vst

فروش vst

وی اس تی

برای برج خنک کننده

تعمیرات برج های خنک کننده

برای برج خنک کننده

بازديد : 0 مرتبه
تاريخ : پنجشنبه 2 دی 1395

در این بخش می خواهیم به معرفی انواع برج خنک کن بپردازیم. در یک تقسیم بندی می توان این ادوات را در سه دسته قرار داد که به شرح ذیل می باشد :

برج های خنک کننده مرطوب

برج های خنک کننده خشک

برج های خنک کننده مرطوب -خشک

در مدل مرطوب که معمولا در محیط هایی که دسترسی به آب بدون مشکل بوده و منابع آبی قابل قبولی دارند مورد استفاده قرار گرفته برای اینکه بتواند حرارت ناشی از کار دستگاه ها را به محیط منتقل کند و عمل خنک سازی را بدون نقص انجام دهد از طرق زیر عمل می کند :

روش اول اینگونه است که هوای اطراف خود را افزایش می دهد

روش دوم به منظور خنک سازی بخشی از آب که در حال چرخش است را تبخیر می کند.

روش سوم مخزنی که آب جمع /اوری سرد شده در انجا می باشد را افزایش دما خواهد داد.

در برج خنک کننده شاهد سیستم توزیع و پخش آب هستیم که نام آن اکنه است.این وسیله دارای شبکه های مشبک بوده و به نوعی طراحی شده است تا آبی که از بالای برج سرازیر شده را با هوای اطراف به خوبی مخلوط می کند تا در این تماس حرارت آب به خوبی منتقل شود و باعث خنک سازی شود.

اما مدل دیگر که بررسی می کنیم برج خنک کننده خشک است. همانطور که از نام ان مشخص است این مدل در مناطقی مورد استفاده قرار می گرد که کمبود آب دارند و نیاز است تا در صرفه جویی اب تلاش کنند.برای این منظور که بتوان جلوی هدر رفتن بیش از حد آب را گرفت از لوله های پرده داری استفاده می کنند و آب در حال چرخش با عبور از این لوله ها به خوبی حرارت خود را به محیط بیرون منتقل می کند.در حین عبور آب سعی می شود تا هر چه بیشتر لوله ها با هوای سرد در ارتباط باشند تا عمل خنک سازی با سرعت بالاتتری انجام شود.

اما در مدل سوم که می خواهیم بررسی کنیم با نام مرطوب و خشک انرا می شناسند و همانطور که از نامش مشخص است به صورت ترکیبی کار می کند و برگرفته از دو مدل خشک و مرطوبی بود که در بالا توضیح دادیم .مدل های مرطوب مشکلی که داشتند این بود که به دلیل استفاده از آب شاهد پراکندگی بیش از حد ان رد اطراف دستگاه هستیم و این مشکل در مدل مرطوب و خشک برطرف شده است.

از دیگر مقالات ما بازدید نمایید :

برج خنک کننده فایبرگلاس , تعمیرات برج خنک کننده , طراحی برج خنک کننده , خرید برج خنک کننده , قیمت برج خنک کننده , تولید برج خنک کننده

ارسال توسط محمد |دسته:| امتياز : 0 | 1 2 3 4 5 6|برج,خنک,کننده,فایبرگلاس, ,
نظر بدهيد
بازديد : 0 مرتبه
تاريخ : پنجشنبه 2 دی 1395

دستگاه برج خنک کننده چگونه کار می کند ؟

یکی از مهمترین مشکلاتی که ممکن است در روند انجام فرآیندهای بزرگ صنعتی رخ دهد این است که در هنگام کار گرمای تولید شده توسط ادوات و دستگاه ها ممکن است تاثیر منفی در روند پروزه داشته باشد و به همین منظور باید فکری کرد تا این حررات ناشی از فعالیت دستگاه ها دفع شود تا مانعی برای ادامه کار نباشد.اینجاست که نام دستگاه های به نام برج خنک کننده مطرح می شود.این محصول می تواند با توجه به نوع عملکردش باعث شود تا آبی که قرار بوده سایر دستگاه های شما را خنک نماید و حال بر اساس این خنک سازی گرم و داغ شده را مجددا و در زمانی کوتاه خنک نماید و دوباره برای ادامه فعالیت انرا به سمت سایر ادوات و دستگاه ها هدایت کند.نمی توان هیچگونه واحد صنعتی را پیدا کرد که بتواند بدون وجود چنینی دستگاه هایی به ادامه فعالیت خود بپردازد.

مجموعه تخصصی نوین تهویه صنعت با دارا بودن بیش از ۸ سال تجربه موفق در بازار انواع برج خنک کن با افتخار اعلام می کند امروز با تلفیق دانش فنی و تجربه عملی توانسته به جایگاهی دست یابد که بدون نیزا به دانش غربی خود به تنهایی به طراحی و تولید انواع برج خنک کننده در ابعادو اندازه های مختلف بپردازد.ظرفیت برج هایی که توسط شرکت تخصصی نوین تهویه صنعت تولید می شود می تواند از ۸ تن تا ۱۴۰۰ تن باشد.

برج هایی که توسط ما تولید می وشند می توانند بنا به درخواست شما از جنش فایبر گلاس و یا هر نوع فلز دیگری باشند.یکی از مهمترین دلایلی که توانسته ایم با محصولات خارجی به خوبی رقابت نماییم و سهم مهمی از بازار را نصیب خود کنیم دقت در طراحی و تولید برج خنک کننده است. در تمامی مراحل کار ما با دقت و حساسیت بالایی کار را قدم به قدم و با محاسبات دقیق انجام می دهیم.در استفاده از متریال سعی خواهیم کرد تا بهترین و با کیفیت ترین ها را در یک برج استفاده نماییم.. برج هایی که توسط ما تولید شده اند دارای دو خصوصیت مهم هستند :

۱-دارای استحکام به مراتب بیشتری نسبت به تولیدات دیگر شرکت های داخلی هستند.

۲- از نظر وزن بسیار سبک تر می باشند.

ما برای بالا بردن میزان کیفیت در تولیدات خود همیشه سعی کرده ایم در تمام مراحل با بهترین کیفیت ممکن کار کنیم..مثلا هر زمان که نیاز بوده تا ازآلیازی برای ساخت استفاده کنیم ابتدا اولویت ما استفاده از آلومینیوم – برنج و قطعاتی از جنس گالوانیزه بوده و همیشه سعی کرده ایم تا تحت هیچ شرایطی کیفیت را فدای هیچ چیزی نکنیم.یکی از مزایای استفاده از فلزات مرغوب و مقاوم این است که بعد از سالها در برج های خنک کننده تولید شده توسط ما شما نمی توانید هیچگونه خردگی و زنگ زدگی و پوسیدگی بیابید و این یعنی کیفیت بالایی که به مشتریان خود عرضه می کنیم.

اما در این بخش می خواهیم اشاره ای به مهمترین اجزای استفاده شده در یک برج خنک کننده بپردازیم و با هم بررسی کنیم که در ساخت یک برج خنک کنندهچه چیزهایی به کار می روند.

اولین بخش را می توان اشاره ای به دستگاه فن و یا همان پنکه کرد. همانطور که اسمش هم مشخص است از این بخش برای خنک سازی آب درون برج استقاده می شود و هرگونه تداخل در این بخش می تواند در میزان کیفیت نهایی خروجی برج تاثیر مستقیم بگذارد.

برای اینکه عملیات خنک سازی بتواند با کیفیت بالایی و در زمان کمتری انجام شود باید کاری کرد تا میزان تماس آب و هوا بیشتر شود که این بخش وظیفه بخشی به نام پکینگ است.هر چقدر میزان کیفیت پکینگ های استفاده شده بالاتر باشد در نتیجه میزان تسریع خنک شدن آب نیز بالا رفته و کیفیت بالاتری را شاهد خواهیم بود.

اما بخش دیگر را می توان به قسمتی اشاره کرد که در انجا آب های خنک شده جمع می شوند و برای رفتن به سمت دستگاه های سرد سازی هدایت می شوند. این بخش نامش حوضچه است.

اما چون دستگاه برای کار کردن با اب در تماس است و مکن است در هنگام کار اب به اطراف پراکنده شود برای همین منظور از بخشی به نام قطره گیر استفاده شده تا این مشکل بوجود نیاید .

اما در طراحی برج خنک کننده نوع آلیازی که در بدنه اصلی برج استفاده می شود یا بهتر است اینگونه بگوییم که ساختاری که برای یک برج می توان استفاده مرد به چند دسته تقسیم می شود :

بتونی

فلزی

فایبر گلاس

در مواد سازنده یک برج چه از بتن باشد و چه از هر نوع آلیاژی دیگر می توان برای هر کدام مزایا و معایبی را در نظر گرفت و باید دید که شرایط محیطی و آب و هوایی شما چگونه است و ابتدا نیازهای شما را بررسشی و سپس بر اساس ان نسبت به ساخت یک برج با آلیاژ مورد نظر اقدام نمود.

شنبه 13 آذر 1395

قیمت برج خنک کننده

نویسنده: مهران زلقی

یکی از مهمترین عواملی که می تواند در قیمت برج خنک کننده بسیار موثر باشد قطعات و لوازمی است که در ساخت ان استفاده شده است.قطعاتی همچون فن های به کار رفته و پکینگ ها و قطره گیر ها با توجه به نوع و مدلشان و میزان کیفیتی که می تواند ارائه دهند همگی به صورت مستقیم بروی قیمت نهایی یک برج تاثیر خواهند گذاشت.همچنین نوع متریالی که برای ساخت بدنه برج های خنک کننده مورد استفاده قرار می گیرد نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. مثلا برجی که با ورق های گالوانیزه ساخته شده باشد با برجی که از جنس فایبرگلاس باشد قطعا دارای تفاوت قیمت خواهند بود.

همانطور که می دانید برج های برای اینکه بتوانند عمل خنک کنندگی را به خوبی انجام دهند نیاز به دو انرژی آب و انرژی الکتریکی دارند. هر کدام از این محصولات دارای راندمان کاری خاصی هستند و همین امر نیز می تواند در تایین قیمت نهای موثر باشد . قطعا برجی که از راندمان کاری بالاتری برخوردار بوده به نسبت گران تر نیز می باشد.در مقالات قبل نیز عنوان کردیم که بستگی به موقعیت آب و هوایی منطقه شما می توان از سه مدل برج خنک کننده استفاده کرد :

مدل اول با نام برج مرطوب شناخته می شود

مدل دوم برج خشک نام دارد

و مدل سوم ترکیبی از این دو مدل است و به برج خشک و مرطوب معروف است.

در طراحی و ساخت هر کدام از این مدل ها می بایست نکات خاص ان را رعایت کرد و از قعات مخصوص به خود استفاده نمود.اینکه برج شما از کدام مدل باشد و شما چه میزان راندمان کاری برایتان مهم است این عواملی هستند که در قیمت گذاری برای یک برج نقش مهم و اساسی دارند.البته همیشه به مشتریان خود توصیه کرده ایم که هیچگاه بر اساس قیمت تمام شده یک برج دست به خرید و انتخاب نزنند. اولین چیزی که شما باید در هنگام خرید برج خنک کننده به ان دقت لازم را داشته باشید این است که ایا این محصول مورد نظر شما می تواند پاسخگوی نیازهای واحد صنعتی مورد نظرتان باشد. بله نکته اینجاست که شما باید بر اساس نیازی که دارید برج مورد نظرتان را انتخاب نمایید و نه اینکه بر اساس قیمت تمام شده آن.

باید مکان مورد نظرتان توسط کارشناسان فنی مورد بازدید قرار گیرد تا مشخص شود اول شما چه مقدار فضا در اختیار دارید و سپس تجهیزات صنعتی شما را باید به صورت دقیق بررسی کرد تا مشخص شود برای این ادوات از چه برجی با چه ظرفیتی باید استفاده کرد.اگر به دنبال بهرتین راندمان کاری هستید باید بر اساس نوع منطقه اب و هوایی و همچنین میزان خنک کنندگی که نیاز دارید اقدام به خرید کنید . در این راه گروه مهندسی نوین تهویه صنعت با کادری مجرب و متخصص اماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشد.

ما به صورت دقیق تمام جوانب کار را انالیز خواهیم کرد و بر اساس میزان بودجه ای که برای این امر اختصاص داده اید بهترین مدل را برایتان طراحی و تولید می کنیم.کلیه کارهایی که توسط نوین تهویه صنعت ارائه می شوند دارای استانداردهای جهانی بوده و بی قید و شرط از طرف ما گارانتی خواهند شد.

همیشه کاهش دامای ادوات صنعتی به منظور حفظ کیفیت کار دستگاه ها از مهمترین چالش هایی بوده است که مهندسان با ان روبرو بوده اند به همین منظور است که امروز شاهد هستیم در اکثر واحد های بزرگ و کوچ از برج های خنک کننده صنعتی استفاده می کنند.این برج ها بر اثر نوع مکانیزم طراحی که دارند می توانند به خوبی و با کیفیت مطلوبی عمل خنک سازی را انجام دهند و شما در طول کار دستگاه ها شاهد کوچکترین هیچگونه مشکلی نخواهید بود.

اما در روند انتخاب یک برج که بتواند عملکرد خوبی برای محیط منورد نظر شما داشته باشد باید حتما از قبل شرایط محیطی را به خوبی مورد بررسی قرار داد. محیط های خشک با محیط هایی که مرطوب هستند قطعا مدل های مختلفی از انواع برج خنک کن را می طلبند.امروزه شاهد هستیم تکنولوژی طراحی و ساخت انواع و اقسام دستگاه های برج خنک کننده کاملا بومی شده و خوشبختانه تمامی کارهای مربوطه در داخل کشور و با هزینه ای به مراتب کمتر از قبل انجام خواهد شد.

همچنان که در قبل نیز اشاره شده بر اساس یک تقسیم بندی می توان این ادوات خنک کننده را در سه دسته قرار داد و از آن بر اساس نیاز محیط مورد نظرمان مورد استفاده قرار داد :

قیمت برج خنک کننده در مدل های مرطوب همانطور که از نامشان نیز مشخص است برای محیط هایی که در مصرف آب کمبودی ندارند مورد استفاده قرار خواهند گرفت و می توان از این مدل ها جدا از مصرف بالای ابی که دارند شاهد راندمان خوبی در حین کار بود.

اما مدل های خشک برای محیط های کم آب و کویری بیشتر مورد استفاده قرار می گرند و البته مشخص است که به نسبت مدل های مرطوب راندمان پایین تریداشته و البته مصرف اب به مراتب پایین تری نیز دارند.

در مدلی دیگر به صورت تلفیقی از دو حالت اول است برج های مرطوب و خشک نام گذاری شده و در عین حال که سعی شده است مصرف آب کمتر شود راندمان نیز بالاتر رفته و این مدلی است که این روزها در اکثر واحدها شاهد هستیم که از آن استفاده خواهد شد.

شرکت نوین تهویه با بهره گیری از کادری مجزب و متخصص در این زمینه اماده ارائه همه نوع خدماتی رد زمینه طراحی و تولید و تعمیرات انواع برج خنک کننده می باشد . شما می توانید از بخش تماس با ما با کارشناسان فنی ما رد ارتباط باشید و سوالات خود را از این طریق با ما در میان بگذارید.ما بهترین مشاوره ها را به شما ارائه خواهیم داد تا در نهایت بتوانید انتخابی صحیح و مناسب داشته باشید و از هزینه های اضافی جلوگیری نمایید.

نکته مهم دیگری که باید به ان اشاره کرد این است که مکانی که قرار است برج ها نصب شوند باید دقیقا مورد کارشناسی قرار گرفته و نقطه ای را انتخاب کرد که جریان باد به خبوی قابل حرکت باشد و همین امر می تواند در خنک سازی و بالا بردن راندمان کاری بسیار موثر باشد.

اما چیزی که معمولا کارشناسان نوین تهویه به مشا پیشنهاد می کنند این است که از مدل های تلفیقی مرطوب و خشک استفاده نمایید. این مدل ها راندمان قابل قبولی دارند و در عوض میزان مصرف آب کمتری هم دارا بوده و همین دو امر می تواند انگیزه مناسبی باشد تا شما هر چه بیشتر به استفاده از این مدل ترغیب شوید.

شنبه 13 آذر 1395

برج خنک کننده فایبرگلاس

نویسنده: مهران زلقی

شرکت نوین تهویه صنعت با کادری مجرب و سابقه ای درخشان در زمینه طراحی و تولید انواع برج خنک کن با افتخار اعلام می دارد توانایی طراحی و ساخت انواع برج خنک کننده فایبرگلاس را دارا بوده و بر اساس نیاز واقعی مشتریان بهرتین و در عین حال کم هزینه ترین مدل را در زمانی کوتاه طراحی و تولید خواهد کرد.شما عزیزان می توانید از بخش تماس با ما در سایت با ما ارتباط برقرار نمایید و کلیه مسایل مربوط به فروش و قیمت گذاری را از ما پرس و جو کنید.

این روزها شاهد هستیم اکثر واحد های صنعتی اقدام به تعویض برج های قدیمی خود نموده اند و جایگزینی که برای این مورد در نظر گرفته تنها مدل های فایبر گلاس است . از جمله مزایی که می توان در برج های خنک کننده فایبرگلاس نسبت به دیگر برج ها یافت می توان به موارد زیر اشاره نمود :

بزرگترین مزیت اینگونه برج ها طول عمر انها هستند که به نسبت دیگر مدل ها از مقدار بالاتری برخوردار است.علت هم می توان اینگونه توضیح داد که در سایر برج ها به دلیل فلزی بودن جنس بدنه شاهد هستیم که پس از مدتی به دلیل وجود آب فلز بدنه دچار پوسیدگی و زنگ زدگی خواهد شد.اما این مشکل رد مدل هایی که زا فایبرگلاس استفاده می شود کاملا برطرف شده و دیگر خبری از پوسیدگی نخواهد بود.

از دیگر برتری هایی که می توان برای برج خنک کننده فایبرگلاس لحاظ نمود این است که این مدل می تواند نیروی بیشتری از فشار و بار را تحمل نماید که این خود نشان از استحکام و دوام بالای اینگونه برج ها دارد

وجود فایبرگلاس برای ساخت بدنه به شما این امکان را خواهد داد تا به صورت ۱۰۰% فضایی کاملا آیرودینامیک ایجاد نمایید و همین مساله تاثیر بسزایی در امر خنک کنندگی دارد و یمزان راندمان کاری را به نحو چشمگیری افزایش می دهد.

با وجود بدنه آیرودینامیک شما می توانید از الکتروموتورهایی با ظرفیت کمتر استافده نمایید و در نتیجه شاهد کاهش مصرف برق هم خواهید بود.

وزن نهایی اینگونه برج ها در مقایسه با مدل های فلزی گاهی تا یک پنج وزن انها نیز کاهش یافته و این مساله زمانی نمود پیدا خواهد کرد که بخواهید برج را از مکانی به مکان دیگر جابجا نمایید.

از دیگر مزایای استفاده از برج های خنک

+ نوشته شده در پنجشنبه 2 دی 1395ساعت 17:12 توسط سینا | | تعداد بازدید : 19

وی اس تی فروش وی اس تی خرید وی اس تی دانلود وی اس تی فروش vst خرید vst دانلود vst وی اس تی دانلود وی اس تی دانلود vst سایت آهنگسازی آموزش خوانندگی وی اس تی دانلود وی اس تی دانلود vst وی اس تی دانلود vst
فروش وی اس تی
خرید وی اس تی
وی اس تی
خرید vst
فروش vst
وی اس تی فروش وی اس تی